Flow Akademie

Flow akademie, kdo jsme

Vytisknout

 

Flow Akademie je více méně volné sdružení lidí, toužících po harmonickém a vyváženém životě ve všech směrech.
Mít pevné zdraví, spokojené partnerství nebo rodinu, žít v blahobytu podle svých představ a s pocitem, že mé okolí mě bere a váží si mě. Žít beze strachu z budoucnosti, To je přání většiny lidí. Cesta k takovémuto cíli pro některé může být nekonečná. Pro ty, co využijí zkušenosti druhých a mapy vytvářené tisíciletou historií, bude tato cesta až překvapivě krátká a velmi vzrušující.
Flow Akademie je pro nás, co si myslíme že si zasloužíme více volného času, abychom si mohli dopřát nějakou radost.
Flow Akademie je pro nás, co si zasloužíme lepší ohodnocení v zaměstnání a rozhodně větší výplatu, abychom si mohli splnit svá přání, která jsme už mnohokrát posunuli na pozdější dobu.
Lidé ve Flow Akademii dlouhodobě sbírají zkušenosti svých přátel, kterým se jejich záměr podařilo uskutečnit. Často zdánlivě maličká změna dokáže neskutečně vylepšit situaci. Ostatně i světové rekordy se od běžných výkonů liší jen v maličkostech. Fotografové vědí nejlépe, co dokáže správný úhel pohledu.

Obrovským přínosem Flow Akademie je možnost využívat ucelených myšlenek a návodů, které jsou využívány top manažery a politiky v Německu. Flow Akademie úzce spolupracuje s vysoce fundovaným trenérem a školitelem právě těchto skupin. Naši frekventanti zažívají semináře, které si v Německu může dovolit jen málokdo.

U nás si tyto semináře může dovolit prakticky každý. Pokud mu chybí čas, s pomocí seminář Můj život v čase, získá překvapivě delší dny už jen tím, že si osvojí jednoduchý pořádek v hospodaření s časem. Je to stejné, jako když ve svém pokoji, nebo bytě, nahodile odkládáte věci po několik dní. Když zjistíte, že se už s obtížemi v tomto prostoru pohybujete, rozhodnete se uklidit. Jen vlastní uložení věcí na jejich místo značně prostor uvolní. A pokud se oprostíte od starých nepotřebných předmětů, budete překvapeni, v jak prostorném pokoji, či bytě se nacházíte. S časem každého z nás, zaplněným spoustou činností, které tam postupně zakořenily, je to obdobné.
A jestli jsou překážkou finance, i zde platí jednoduché pravidlo priorit, které zněkolikanásobí Váš majetek bez drastických změn. Skutečné svědectví lidí, kteří se z těžkých dluhů vznesli na výsluní úspěšných, každého povzbudí i inspiruje. Je to mnohem silnější než televize. Je to totiž život naživo! Máte možnost se s těmito lidmi setkat, nebo se s nimi spřátelit.
A pokud se někomu nedostává uspokojivého zdraví, tady pomáhá prostředek uvědomění si svých pravých hodnot a přijetí sebe. Dle výzkumu, více jak 80% všech nemocí způsobuje vlastní myšlení. Tedy duševní hygiena. Nejtěžší je ale vlastní rozhodnutí a prvý opravdový krok. Přeji Vám hodně štěstí!

FLOW AKADEMIE © 2017 - All Rights Reserved ...Make Money Online