Poradenské služby

Vytisknout

Poskytneme Vám odbornou péči v oblasti finančního poradenství. Domluvte si bezplatnou nezávaznou schůzku s jedním z našich zkušených finančních expertů. Společně sestavíme finanční plán, s jehož pomocí dokážete správně zhodnotit své peníze. Samotný finanční plán v sobě zahrnuje čtyři základní složky.

Zhodnocení finanční situace klienta. Kvalitní profesionálně zpracovaná finanční analýza je základním podkladem pro důležitá finanční rozhodnutí každého našeho klienta. Základem dlouhodobého finančního plánu je zhodnocení finanční situace každého klienta dle výše jeho příjmů a výdajů. Finanční plán umožňuje sestavit přehledný obrázek o tom, odkud se peníze berou, kam plynou a jak z nich vytěžit co nejvíce.

Stanovení reálných finančních cílů. Ke stanovení reálných finančních cílů existuje hierarchie potřeb finančního plánu, která začíná uspokojením základních životních potřeb a končí nakupováním zbytečností. Dlouhodobý finanční plán se drží této myšlenky, která říká, že uvažovat o dalších, nadřazených potřebách a finančních cílech je možné,  až když jsou vyřešeny základní finanční potřeby týkající se bydlení a stravy.

Posouzení omezujících okolností. Pomocí finančního plánu lze rozpoznat faktory zamezující splnění cílů či finanční nezávislosti. Dlouhodobý finanční plán veškeré omezující faktory respektuje a snaží se je omezit na minimum tak, aby došlo ke splnění klientových cílů v co nejbližší možné době.

Stanovení způsobu, který určí správnou cestu ke splnění cílů. Dlouhodobý finanční plán přesně určí přihrádky pro jednotlivé cíle a potřeby a poradí, kolik peněz je měsíčně potřeba odkládat. Dlouhodobý finanční plán dokáže zamezit zbytečným investicím, které způsobují pocit finančního nedostatku a neplnění potřeb. 

FLOW AKADEMIE © 2017 - All Rights Reserved ...Make Money Online