Aktuality

Žít radostně

Vytisknout

 

Milí přátelé,

myšlenkou Flow Akademie je, zlepšit o trochu stávající stav vyladěním momentální situace, a tím získat prostor, čas a prostředky pro činnosti, které Vám dělají radost. Tímto zlepšováním, tedy vylaďováním, začnou převažovat radostné činnosti ve vašich zkušenostech. A žít radostně je posláním Flow Akademie.

Blíží se vánoce, a dobrý nápad, jak udělat někomu blízkému opravdovou radost, je k nezaplacení. Pro malou inspiraci: Stavební spoření, kdy za 6 let obdržíte od státu místo šesti, osm příspěvků 2000,- Kč. Udělá 4 000,- Kč navíc někomu radost? A dokážete ze 4 000,- Kč vytvořit radostný zážitek?

Pan František, kterého srazilo auto, když se vracel na kole z práce, neměl žádnou pojistku, ale díky všímavým lidem jsme se o něm dozvěděli a on teď, před vánoci, obdržel na svůj účet 218 000,- Kč. „Přetavit“ tyto peníze v radost nebude tak těžké.

Václav, refinancováním svého úvěru platí měsíčně o 4 000,- Kč míň, a doba splácení se mu neprodloužila. To se hodí nejen o vánocích.

A opravdový vánoční dárek, hodný králů, je zlato. Mnoho lidí si odkládá měsíčně 1 000,- Kč do zlatých cihliček, a jejich zlatý poklad neskutečně rychle narůstá. Velikost zlatých cihel si každý určuje sám. Takový vánoční dárek se nekazí, nerezne, měna nebo inflace ho navíc zhodnocuje a nic jej neohrozí. Se zlatým spořícím plánem můžete začít i s pětistovkou. A zlato, jako jistota, je prověřena dlouhou minulostí.

Nebo program zajišťující finanční prostředky v době studií vašich dětí. Kvalitní vzdělání je nejlepší investice do života. Takový vánoční dárek je zajisté originální! Co tedy pojmout předvánoční čas smysluplně a radostněji?

To Vám ze srdce přeji a velice rád pomohu!

Jan Kodera

FLOW AKADEMIE © 2017 - All Rights Reserved ...Make Money Online